Profesjonalny makijaż z dojazdem – Warszawa
Agnieszka Malińska

Jestem charakteryzatorką z 15-letnim doświadczeniem. Wykładam na zajęciach z wizażu w największej szkole wizażu i charakteryzacji w Polsce MAKE UP STAR.
Mam dyplom Aktywnego Studium Plastycznego Technik Teatralno Filmowych na kierunku charakteryzacja i perukarstwo. Ukończyłam również szkołę kosmetyczną. Pracę zawodową jako wizażystka rozpoczęłam od wprowadzania na Polski rynek marki MAC. Byłam w pierwszym teamie, który otwierał salon MAC Złote Tarasy. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Dubaju, Londynie i Toronto.
Publikacje moich makijaży można znaleźć w czasopismach Harpers Bazaar, Vouge online, Ślubne fryzury i makijaże, Gentleman, Business Woman&Life.
Jestem Laureatką konkursu body painting w Toronto oraz finalistką ogólnopolskich mistrzostw makijażu Salon Jesień 2013. Przez 3 lata reprezentowałam markę MAC będąc w events teamie i robiłam makijaże na pokazy mody min. Deni Cler, Simple, Rodrigo de la garza. Pracowałam przy produkcjach TVN, MTV i POLSATU.
Moja miłość do sztuki makijażu z dnia na dzień rośnie, każdego dnia uczę się czegoś nowego i poznaję wspaniałych ludzi. Zawsze staram się sprawić, żeby moja klientka czuła się w makijażu pięknie, ale swobodnie…Dobierając makijaż kieruję się moim zawodowym doświadczeniem i wiedzą, ale nie zapominam o preferencjach klientki.
Podczas wykonywania makijażu wykorzystuję podobne jak w malarstwie zjawiska optyczne takie jak gra światłocienia,  perspektywa barwna, stosowanie gradientu, na który składa się wiele tonów od najjaśniejszego do najciemniejszego. Pozwala mi to na wizualną korektę rysów twarzy, uwydatnienie oczu, ust czy kości policzkowych, a ukrycie defektów. Nieskazitelną cerę traktuję jak płótno, na którym tak rozkładam natężenia barw, aby dawało to wrażenie, że istnieją obszary światła i cienia na twarzy. Ma to na celu wywołanie efektu trójwymiarowości.
Realizuję na twarzach kobiet ich najskrytsze marzenia o nich samych. W moich makijażach ważniejsze od metamorfozy jest upiększanie. Make-up nie powinien zmieniać kobiety, ma za zadanie sprawić, że nie poczuje się ona kimś innym, tylko sobą, ale piękniejszą!

Moje doświadczenie zawodowe to między innymi:

WYKŁADOWCA W SZKOLE
https://www.szkolawizazu.pl/make-up-star-agnieszka-malinska.html

MISTRZOSTWA

Finał Ogólnopolskich Mistrzostw Makijażu

POKAZY MODY

DENI  CLER wiosna 2012 pokaz w Centrum Nauki Kopernik
SIMPLE pokaz mody na Lotnisku Chopina
RODRIGO DE LA GARZA “Weekend Warrior”
WELLA pokaz fryzur w gmachu Politechniki Warszawskiej

 PUBLIKACJE

Vogue Polska

Gazeta „Ślubne fryzury i makijaże”

 TELEWIZJA

FILM “Wszystko według Planu”
PROGRAM „Niania”, „Pascal po prostu gotuj” „W rytmie MTV”
REKLAMA XL energy drink

 MAKIJAŻE GWIAZD

DODA, EDYTA HERBUŚ, KASIA BURZYŃSKA

 POKAZ MAKIJAŻU W INTERIA.TV