Profesjonalny makijaż z dojazdem – Warszawa
Agnieszka Malińska

Zawodowo zajmuję się wizażem od 15 lat, ale makijaż już wcześniej był moją pasją. Naukę zaczęłam od poznania „płótna”, na którym będę pracować, czyli skóry. Ukończyłam dwuletnie Studium Kosmetyczne, a później Aktywne Studium Plastyczne Technik Teatralno Filmowych na wydziale Charakteryzacji i Perukarstwa z oceną celującą na dyplomie. Poza tym szkoliłam się w Dubaju, Londynie i Toronto.
Od tego czasu moja miłość do sztuki makijażu z dnia na dzień rośnie, każdego dnia uczę się czegoś nowego i poznaję wspaniałych ludzi. Zawsze staram się sprawić, żeby moja klientka czuła się w makijażu pięknie, ale swobodnie…Dobierając makijaż kieruję się moim zawodowym doświadczeniem i wiedzą, ale nie zapominam o preferencjach klientki.
Podczas wykonywania makijażu wykorzystuję podobne jak w malarstwie zjawiska optyczne takie jak gra światłocienia,  perspektywa barwna, stosowanie gradientu, na który składa się wiele tonów od najjaśniejszego do najciemniejszego. Pozwala mi to na wizualną korektę rysów twarzy, uwydatnienie oczu, ust czy kości policzkowych, a ukrycie defektów. Nieskazitelną cerę traktuję jak płótno, na którym tak rozkładam natężenia barw, aby dawało to wrażenie, że istnieją obszary światła i cienia na twarzy. Ma to na celu wywołanie efektu trójwymiarowości.
Realizuję na twarzach kobiet ich najskrytsze marzenia o nich samych. W moich makijażach ważniejsze od metamorfozy jest upiększanie. Make-up nie powinien zmieniać kobiety, ma za zadanie sprawić, że nie poczuje się ona kimś innym, tylko sobą, ale piękniejszą!

Moje doświadczenie zawodowe to między innymi:

MISTRZOSTWA

Finał Ogólnopolskich Mistrzostw Makijażu 2013
Salon Jesień Centrum EXPO

POKAZY MODY – makijaże modelek

DENI  CLER wiosna 2012 pokaz w Centrum Nauki Kopernik
SIMPLE pokaz mody na Lotnisku Chopina
RODRIGO DE LA GARZA “Weekend Warrior”
WELLA pokaz fryzur w gmachu Politechniki Warszawskiej

 PUBLIKACJE

Gazeta „Ślubne fryzury i makijaże”

 TELEWIZJA

FILM “Wszystko według Planu”
PROGRAM „Niania”, „Pascal po prostu gotuj” „W rytmie MTV”
REKLAMA XL energy drink

 MAKIJAŻE GWIAZD

DODA, EDYTA HERBUŚ, KASIA BURZYŃSKA

 POKAZ MAKIJAŻU W INTERIA.TV